כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

משרד עורכי דין אריאל גולן ושות'

Law0546691911@gmail.com

8459

משרד עורכי דין אריאל גולן ושות'

עו"ד דיני עבודה אריאל גולן ושות' בעל ניסיון עשיר
פוטרתם ולא זכיתם לפצוים המגיעים לכם על פי חוק? עוברים טיפולי פוריות או נושאים הריון אבל לא זוכים לזכויות המגיעות לכם?
אנחנו נשמח לעמוד לצדכם ולהעניק לכם סיוע משפטי אמין ומקצועי לכל אורך התהליך, בשקיפות מלאה, בהבנה ובחוזקה.

העבודה היא מקום משמעותי מאד בחיינו ואנחנו מבלים כשליש מכל יום בעבודה שלנו. סביבת העבודה הלחוצה והמורכבת חושפת אותנו כעובדים ללא מעט סיטואציות בעיתיות כאלה ואחרות. בדיוק לשם כך, נקבעו בספר חוקי המדינה – דיני העבודה, הנוגעים לזכויותיו של כל אדם עובד במדינת ישראל. החוק מגדיר את דיני העבודה כחלק ממערך חוקים אשר מטרתו היא להגן על העובד, תוך התבססות ההנחה כי העובדה אינה מנותקת מתוך אישיותו של העובד וכי מלבד היותו עובד מדובר באדם ויש להתייחס לרווחתו ותחושותיו ולא רק ליכולותיו היצרניות.בנוסף – הריבון במדינה מקבל על עצמו את האחריות להתערבות ביחסי עובד ומעביד על מנת לצמצם את עמדת הכוח של המעסיק על עובדיו על מנת למנוע פגיעה בהם ובמקביל מעניק לעובדים כלים פרקטיים לעמידה מול תלאות המעביד במקרים שונים על פי המוגדר בחוק.

דיני עבודה בישראל
דיני העבודה בארץ מוסדרים באמצעות כמה חוקים מרכזיים, מספר תקנות שונות מהם הן שואבות את תוקפן וכן הלכות פסקות. בכל סכסוך בשוק העבודה, בעיקר כאשר הסכסוך מתנהל בין מעסיקים ועובדים, כדאי להיוועץ בעורך דין מנוסה בתחום, בכדי להבין את הסטאטוס המשפטי הקיים – את הזכויות והחובות. נושאים מגוונים ומורכבים נמצאים במסגרת דיני עבודה, כדוגמת – יחסי עובד-מעביד, חופש ההתאגדות, ארגוני עובדים, זכויות סוציאליות, פרישה לגמלאות, חופש העיסוק, סיום יחסי עובד-מעביד, סכסוכי עבודה, חוזי עבודה אישיים, הסכמים קיבוציים, הסכמי עבודה ואחרים. כיוון שמדובר בתחום רחב למדי, נדרש מקצוען מנוסה שיהיה מסוגל לטפל בסכסוכים או בתביעות, העשויים להתעורר בעת זו או אחרת בין מעסיק לעובד, או בין רשויות לעובדים.לתביעות במסגרתם של דיני עבודה על ידי עובדים המיוצגים על ידי עורכי דין המתמחים בדיני עבודה, יש לפעמים השלכות משמעותיות על מצבו הפיננסי הנוכחי והעתידי של מאן דהו. לעיתים, סבורים אלו כי הם מצויים מספיק בכללי הדין הנהוגים, בכדי שיוכלו לטפל כראוי בעניין משפטי מסוים, בתחום דיני העבודה. יש להבין כי בכל מקרה, מומלץ ביותר לפנות לסיוע וייעוץ משפטי מעו"ד דיני עבודה, שהרי במקרים לא מעטים, התמונה יותר מורכבת מכפי שנראה לאדם שאינו מקצוען בתחום.

דיני עבודה ועורך דין לדיני עבודה
לצערנו, לא מעט מקרים מתרחשים, בהם מעסיקים לא מקפידים להעניק לעובדיהם את מירב הזכויות המובטחות להם עפ"י חוק. לעיתים מזומנות, סכסוכים מתעוררים בשל פיטורין, למשל – אי-הסכמה בתחום פיצויי פיטורין להם זכאי העובד המפוטר, או במקרים כמו הלנת שכר (עיכוב בשכר המגיע לעובד בשל עבודה שביצע זה מכבר, בעוד המועד שנקבע לתשלום חלף לו).נוסף לכל אלו, קיימים מקרים בהן אישה בהיריון מפוטרת, או תנאי העסקתה מורעים (מה שנעשה לעיתים מתוך כוונה להוביל את העובד להתפטר בעצמו, ולחסוך בכך צורך של החברה לשלם פיצויי פיטורין). במקרים אחרים, מעסיקים עשויים להיתקל בהתנהגות שאינה הולמת, מצד עובדיהם, כדוגמא, כאשר אלו בוחרים לפצוח ב"שביתה איטלקית", או אולי להפר הסכמי עבודה בדרך אחרת.במסגרת דיני עבודה, ניתן למצוא פתרון לסכסוכים מעין אלה – דיני עבודה המושתתים על כמה חוקים, וביניהם:

• חוק ישוב סכסוכי עבודה התשי"ז – 1957
• חוק פיצויי פיטורין התשכ"ג 1963
• חוק בית הדין לעבודה התשנ"ט – 1969
• חוק הגנת השכר התשי"ח – 1958
• חוק הסכמים קיבוציים התשי"ז – 1957
בנוסף, חלק ניכר מדיני העבודה בישראל נקבע על-פי הלכות פסוקות מפי בתי הדין. בתי משפט אזוריים לענייני עבודה הם בעלי סמכות לדון אף בעבירות פליליות, בנושאי מניעת הטרדות מיניות וחוק שוויון זכויות לבעלי מוגבלויות.

חשיבותה של פניה לעו"ד דיני עבודה אריאל גולן
כפי שניתן להסיק ממה שהובא לעיל, הרי שדיני העבודה בישראל הם עניין מורכב; עו"ד דיני עבודה יוכל לבחון את החוקים הנוגעים לדיני עבודה, במסגרתם ניתן לאתר פתרון הולם לסכסוך שהתגלו בין עובדים ומעסיקים. עורך הדין יוכל לעיתים להוביל להסדר בו כלל הצדדים יהיו מרוצים, גם מבלי הצורך לנכוח בבירור משפטי. לעיתים מזומנות, עובדים סבורים כי זכויותיהם הופרו באופן בוטה כל-כך, עד שהם בטוחים שיוכלו לעמוד על שלהם בבית המשפט ,לבדם וללא ייצוג, על-מנת לתקן את המצב.לעומת זאת, מעסיקים נוטים לחשוב כי ברשותם ידע מספק בדיני עבודה, בכדי להסדיר טענות של עובדים. כך או כך, כדאי שהצדדים ישקלו בכובד ראש את הדברים, טרם יחליטו לוותר על סיוע משפטי מקצועי מטעם עורך דין לענייני עבודה. ניסיון השנים הוכיח כי תביעות דיני עבודה נוגעות ברובן לענייני זכויות עובדים, זכויות נשים, פיטורין ללא הצדקה, הרעה בתנאי עבודה, שיעור פיצוי פיטורין וזכויות פנסיה. עו"ד דיני עבודה המנוסה בטיפול במקרה המסוים שלנו – יבטיח ייצוג אופטימאלי שלו בבית המשפט.

תחום המשפט הוא תחום מורכב הטמון בחובו חוקים וזכויות רבים. כשאחת הדיסציפלינות המרכזיות שבה הינה דיני עבודה בהם עורכי דיני עבודה נלחמים על זכויותיכם, כשכירים. אם כך, מהו תפקידו של עורך דין עבודה?

תפקידו של עורך דין דיני עבודה
על מנת לבין מהו תפקידו של עו"ד דיני עבודה תחילה יש להבין את סוגיית דיני עבודה בישראל. אם כי, דיני עבודה הינו תחום משפטי העוסק בסוגיות והיבטים משפטיים שונים הנוגעים ליחסי מעביד עובד ומתנהל באמצעות ערכאות נפרדות העוסקות בתחום דיני עבודה. דיני עבודה נועדו להגן על ציבור העובדים במשק הישראלי ולאפשר קבלה והגנה על מלוא זכויות העומדות לרשותם מתוקף החוק. דיני עבודה מעוגנים באמצעות מספר חוקים שונים, כאשר ניתן למנות חוקים כגון: חוק הגנה השכר המסדיר את נושא הלנת השכר במסירת תלוש משכורת, חוק שעות עבודה ומנוחה המסדיר את היקף יום ושבוע עבודה של העובד, חוק חופשת שנתית המסדיר את כמות ימי החופשה שרשאי לקבל העובד, חוק דמי מחלה המסדר את התגמול לו רשאי העבודה בגין מחלה, חוק פיצוי פיטורים, חוק שיוויון הזדמנויות עבודה, חוק יסוד חופש העיסוק וכו'. חוקים אילו כוללים מגוון של זכויות העמודות לרשות ציבור המועסקים בישראל ולכן כדאי מאוד לפנות ולהיעזר בקבלת ייעוץ בדיני עבודה בכל סוגיה שהיא על מנת לדעת את זכויותיכם העומדות לרשותם מתוקפם של חוקי המגן.

עורך דין דיני עבודה מקצועי ומוכח
בסוגיית הנושאים הקשורים ליחסי עובד מעביד תפקידו של עורך דין דיני עבודה לסייע במטרות טיפול יעיל, מקצועי ומהיר בכל הנוגע להתמודדות עם סוגיות משפטיות הקשורות לעבודתם ולצרכי מימוש למלוא זכויותיהם על פי חוקי העבודה הרלוונטיים לגביהם. עורך דין לענייני עבודה בקיא בדיני עבודה, מכיר את המערכת המשפטית ויוכל לסייע לכם במתן שירותים משפטיים כגון: ייעוץ בדיני עבודה למימוש מלוא זכויות העובד על פי כל אחד מהחוקים הנכללים בדיני עבודה, ייעוץ וליווי משפטי בהגשת תביעות פיצוי פיטורין וחוקים נוספים שכרוכים בדמי חופשה והבראה, דיני שכר וכו'. כמו כן, עורן דין עבודה יכול לסייע בייעוץ הסכמי עבודה הנערכים בין המעסיק לעובד, ייצוג משפטי בערכות המתנהלות בבתי הדין לעבודה הפזורים ברחבי הארץ. יחד עם זאת, לא רק המועסקים זקוקים לשירותיו של עורך דין עבודה, אלא עורך דין לענייני עבודה מספק שירותים משפטיים גם למעסיקים יכולים לפנות לקבלת ליווי משפטי בכל הנוגע להתנהלות בצורה משפטית מול העובדים והגנה על זכויותיהם לפי החוק במדינת ישראל.

ניסיון וותק רחב בנושאי דיני עבודה
משרד עורכי דין דיני עבודה גולן ושות' המתמחה בדיני עבודה המסייע לכל לקוחותינו לקבל את הזכויות המלאות המגיעות לכם על פי החוק. הדרך שלנו רצופה בצדק ומאמינים בהובלת הצלחות בתביעות השונות בזכותם של עורכי הדין שלנו בעלי הניסיון עצום וותק בתחום דיני העבודה, להם ידע והצלחות רבות הנותנים דגש על יחס אדיב וליווי אישי עד לקבת הפיצויים הראויים בצורה המקצועית והיעילה למען הזכויות שלכם.במידה ונקלעתם לסכסוך יחסי עובד מעביד, חופשה לגמלאות, חוזי עבודה אישיים, הסכמי עבודה ואתם מעוניינים לתבוע את זכויותיכם מכוח החוק? לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 02-5380566.

עורך דין אריאל גולן הינו בעל תואר ראשון במשפטים ומוסמך כמגשר, נשוי ומתגורר בירושלים. משרדנו בירושלים ערוך ומיומן בתביעות כנגד גופים פרטים וציבוריים ורואה אתגר בכל תיק ותיק. בין לקוחותינו גופים פרטים וציבוריים.אנו מאמינים שכל לקוח מרוצה הוא שגריר ועל כן נעשה כל שביכולתנו על מנת לרצות את הלקוח וזאת תחת מתן ייעוץ מקצועי, אחראי ואמין.

Labor Law Attorney Ariel Golan & Co. has extensive experience You were fired and did not receive the compensation you are entitled to by law? Are you undergoing fertility treatment or carrying a pregnancy but do not receive the rights you deserve? We will be happy to stand by your side and provide you with reliable and professional legal assistance throughout the process, with full transparency, understanding and strength. Work is a very significant place in our lives and we spend about a third of every day at our job. The stressful and complex work environment exposes us as employees without a few such and such problematic situations. Precisely for this purpose, the Book of State Laws – Labor Laws, which concern the rights of every person working in the State of Israel, were established. The law defines labor law as part of a set of laws whose purpose is to protect the employee, based on the assumption that the fact is not detached from the employee's personality and that apart from being an employee it is a person and his well-being and feelings should be considered and not just his productive abilities. To intervene in the employee-employer relationship in order to reduce the employer's position of power over its employees in order to prevent harm to them and at the same time provide employees with practical tools to deal with the employer's difficulties in various cases as defined by law. Labor Law in Israel Labor laws in the country are regulated through several key laws, a number of different regulations from which they derive their validity as well as the laws of rulings. In any dispute in the labor market, especially when the dispute is between employers and employees, it is advisable to consult an experienced lawyer in the field, in order to understand the existing legal status – the rights and obligations. Diverse and complex issues are within the framework of labor law, such as – employee-employer relations, freedom of association, workers' organizations, social rights, retirement, freedom of occupation, termination of employee-employer relations, labor disputes, personal employment contracts, collective agreements, labor agreements and others. Because this is a fairly broad field, an experienced professional is required to be able to handle disputes or lawsuits that may arise at one time or another between an employer and an employee, or between authorities and employees. Claims under labor law by employees represented by labor law attorneys sometimes Significant implications for Mann Dahu's current and future financial situation. Sometimes, these believe that they are sufficiently in the usual rules of law, that they can properly deal with a particular legal matter, in the field of labor law. It should be understood that in any case, it is highly recommended to seek legal assistance and advice from an employment law attorney, since in quite a few cases, the picture is more complex than it seems to a person who is not a professional in the field. Labor Law and Labor Law Attorney Unfortunately, quite a few cases occur in which employers do not take care to give their employees the maximum rights guaranteed to them by law. Often, disputes arise due to dismissal, for example – disagreement in the area of ​​severance pay to which the dismissed employee is entitled, In addition to all these, there are cases where a pregnant woman is fired, or her employment conditions are worse (which is sometimes done with the intention of leading the employee to resign himself, thus saving the company's need In other cases, employers may encounter inappropriate behavior on the part of their employees, for example, when they choose to strike in an "Italian strike", or perhaps violate employment agreements in another way. Under labor law, such a solution can be found – law Work based on several laws, including: • Labor Dispute Resolution Law 5717-1957 • Dismissal Compensation Law 5733 1963 • The Labor Court Law 5769 – 1969 Wage Protection Law 1958 – 1958 • Collective Agreements Law 5717-1957 In addition, a considerable part of the labor policy in Israel is determined according to the laws of the courts. Regional labor courts have jurisdiction to hear even criminal offenses, on sexual harassment prevention and the Equal Rights for Persons with Disabilities Act. The importance of her appeal to labor law attorney Ariel Golan As can be deduced from the above, labor law in Israel is a complex matter; An employment law attorney will be able to examine labor law laws, as part of which an appropriate solution to a dispute between employees and employers can be found. The attorney can sometimes lead to an arrangement in which all parties are satisfied, even without the need to be legally present. Have been so blatantly violated that they are confident that they can stand their ground in court, alone and without representation, in order to remedy the situation. In contrast, employers tend to think that they have sufficient knowledge of labor law to settle workers' claims. , The parties should seriously consider things, before deciding to waive professional legal assistance on behalf of a labor lawyer. The years of experience have shown that labor law lawsuits relate mostly to labor rights, women's rights, unjustified dismissal, deterioration in working conditions, severance pay and rights. Pension. An employment law attorney experienced in handling our particular case – will ensure his optimal representation in court. The field of law is a complex field that has many laws and rights. When one of its main disciplines is labor law in which labor lawyers fight for your rights, as employees. If so, what is the role of an employment lawyer? The role of a labor law lawyer In order to understand what the role of an employment law attorney is, one must first understand the issue of labor law in Israel. The public of workers in the Israeli economy must allow acceptance and protection of the full rights available to them under the law. Labor laws are enshrined in a number of different laws, including laws such as the Wage Protection Law, which regulates the issue of wage withholding, And employee work week, leave law
Адвокат по трудовым вопросам Ариэль Голан и Ко имеет большой опыт работы. Вас уволили и вы не получили положенную по закону компенсацию? Вы проходите курс лечения бесплодия или беременны, но не получаете заслуженных прав? Мы будем рады поддержать вас и предоставить вам надежную и профессиональную юридическую помощь на протяжении всего процесса с полной прозрачностью, пониманием и силой. Работа занимает очень важное место в нашей жизни, и мы проводим на работе около трети своего дня. Напряженная и сложная рабочая среда выставляет нас как сотрудников без нескольких таких-то проблемных ситуаций. Именно с этой целью была создана Книга государственных законов – Трудовые законы, которые касаются прав каждого человека, работающего в Государстве Израиль. Закон определяет трудовое право как часть свода законов, цель которых – защитить сотрудника, исходя из предположения, что этот факт не отделен от личности сотрудника и что помимо того, что он является сотрудником, это личность и его благополучие. и чувства, а не только его продуктивные способности. Вмешиваться в отношения между работником и работодателем, чтобы уменьшить власть работодателя над своими работниками, чтобы предотвратить нанесение им вреда, и в то же время предоставить работникам практические инструменты для решения трудности работодателя в различных случаях, определенных законом. Трудовое право в Израиле Трудовое законодательство в стране регулируется несколькими ключевыми законами, рядом различных нормативных актов, на основании которых они действуют, а также законами о постановлениях. В любом споре на рынке труда, особенно когда спор возникает между работодателем и работником, рекомендуется проконсультироваться с опытным юристом в этой области, чтобы понять существующий правовой статус – права и обязанности. В рамках трудового права рассматриваются разнообразные и сложные вопросы, такие как отношения между работником и работодателем, свобода объединений, организации работников, социальные права, выход на пенсию, свобода занятий, прекращение отношений между работником и работодателем, трудовые споры, личные трудовые договоры. , коллективные договоры, трудовые договоры и другие. Поскольку это довольно обширная область, опытный специалист должен уметь разрешать споры или судебные процессы, которые могут возникать в то или иное время между работодателем и сотрудником или между властями и сотрудниками. Иски в соответствии с трудовым законодательством со стороны сотрудников в лице Адвокаты по трудовому праву иногда имеют большое значение для текущего и будущего финансового положения Манн Даху. Иногда они полагают, что они достаточно хорошо знакомы с обычными нормами права, чтобы должным образом заниматься конкретным юридическим вопросом в области трудового права. Следует понимать, что в любом случае настоятельно рекомендуется обратиться за юридической помощью и советом к адвокату по трудовому праву, поскольку во многих случаях картина оказывается более сложной, чем кажется человеку, не являющемуся профессионалом в данной сфере. поле. Адвокат по трудовому и трудовому праву К сожалению, довольно часто встречаются случаи, когда работодатели не заботятся о предоставлении своим сотрудникам максимальных прав, гарантированных им законом. Задержка выплаты заработной платы сотруднику из-за работы, которую он уже выполнил, в то время как срок выплаты истек его). В дополнение ко всему этому, бывают случаи, когда беременную женщину увольняют или ее условия труда ухудшаются (что иногда делается с намерением вынудить работника уволиться. В других случаях работодатели могут столкнуться с неподобающим поведением на часть их сотрудников, например, когда они решают объявить «итальянскую забастовку» или, возможно, нарушают трудовые соглашения иным образом. Согласно трудовому законодательству, такой спор может быть разрешен – закон Работа основана на нескольких законах, в том числе: • Закон о разрешении трудовых споров 5717-1957 • Закон о компенсации при увольнении № 5733 1963 г. • Закон о трудовом суде 5769 – 1969 Закон о защите заработной платы 1958 – 1958 гг. • Закон о коллективных договорах 5717-1957 Кроме того, значительная часть трудовой политики в Израиле определяется в соответствии с законами судов. Региональные суды по трудовым спорам обладают юрисдикцией в отношении уголовных преступлений, предотвращения сексуальных домогательств и Закона о равных правах для людей с ограниченными возможностями. Важность ее обращения к адвокату по трудовому праву Ариэлю Голану Как можно заключить из вышеизложенного, трудовое право в Израиле – сложный вопрос; Адвокат по трудовому праву сможет ознакомиться с законодательством о труде, в рамках которого может быть найдено подходящее решение спора между работниками и работодателями. Адвокат иногда может привести к соглашению, в котором все стороны удовлетворены, даже без необходимости присутствовать на законных основаниях. Были настолько грубо нарушены, что они уверены, что смогут отстаивать свою позицию в суде, в одиночку и без представительства, чтобы исправить ситуацию. Напротив, работодатели склонны думать, что они достаточно знакомы с трудовым законодательством для урегулирования претензий рабочих., Стороны должны серьезно подумать, прежде чем принять решение об отказе от профессиональной юридической помощи от имени трудового юриста. Многолетний опыт показал, что судебные иски по трудовому праву в основном касаются трудовых прав, прав женщин, необоснованного увольнения, ухудшения состояния в условиях труда, выходном пособии и правах. Пенсия. Адвокат по трудовому праву, имеющий опыт ведения нашего конкретного дела, обеспечит его оптимальное представительство в суде. Сфера права – сложная сфера, в которой есть множество законов и прав. Когда одна из его основных дисциплин – трудовое право, где трудовые юристы борются за ваши права как наемные работники. Если да, то какова роль юриста по трудовым спорам? Роль юриста по трудовому праву Чтобы понять, какова роль адвоката по трудовому праву, необходимо сначала понять проблему трудового права в Израиле. Однако трудовое право – это правовая область, которая занимается различными правовыми вопросами и аспектами, касающимися отношений между работодателем и работником, и осуществляется через отдельные суды по трудовому праву. Рабочие, занятые в израильской экономике, должны иметь возможность принять и защитить все права, доступные им в соответствии с законом. Трудовое законодательство закреплено в ряде различных законов, включая такие, как Закон о защите заработной платы Право. И рабочая неделя сотрудника, право отпуска

השאירו הודעה וכבר נתקשר אליכם

כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

משרד עורכי דין אריאל גולן ושות'