ספקי האירועים המומלצים במדינה!

בואו למצוא את האולם שמתאים לאירוע שלכם!

שמחות

שמחות זה אנחנו

למה אנחנו

1

שמחות זה אנחנו חשבנו שבסך הכל שנתחיל לתת ביקורות לאולמות בכל מיני מאפיינים כמו ניקיון , אוכל, זמני הגשה, שירות, בר כניסה וככה נקבל את ההרגשה הכללית מקווים שתקבלו מחיר הוגן. יש לציין שרק מי שביצע אירוע באולם יוכל לתת המלצות גורפות. כי רק הוא יודע אלו תנאים נסגרו בין מזמיני האירוע לבין בעלי האולם.

2

אז מה אתם מרוויחים פשוט כמו בבוקינג ושאר המקומות שמגדירים בתי אירוח אצלנו זה לא שונה אתם תקבלו המלצות מאלו שהזמינו אירוע מכל סוג וכל אולם יקבל ציון לאחר חמש המלצות. אנחנו נשקף לכם במידה וההמלצות הכן הגיע ממי שהזמין את האירוע.

3

אצלנו תוכלו למצוא שאר אפשרויות לאירועים כמו צלם אירועים, צלם מגנטים, פרחים לשולחנות, זר פרחים לכלה, סלון כלות, סלון חתנים, בלונים לאירועים, DJ'S, מפות לאירועים, מעצבי אירועים ועוד שלל אופציות נוספות אז תחייגו אלינו ונמלית לכם ללא שום תמורה והעסקות יסגרו ישירות עם בעלי העסק.

מעוניינים להוזיל את עלות החתונה?

חתונה הוא אירוע שמח ומהנה. רבים מגיעים אליו ללא ידע כיצד להתמודד עם האירוע. מה עם האולם? מה עם הביגוד? מה עם הצלם והוידאו? מה עם הדיג'יי? כיצד קושרים את הכל ביחד? כיצד נעבור את הכל בנחת ובנקל? כיצד נוזיל את העלויות שלעיתים הן אדירות ועל פי רוב זה נגרםעקב חוסר תכנון וניהול נכונים. אנו ב"שמחות זה אנחנו" נוכל להדריך ולכוון אתכם כיצד להוביל את המהלך, כצד לבחור את האולם . ושאר הדברים הנ"ל והכל ללא עלות.

ב"שמחות זה אנחנו" צברנו ידע רב בהפקת הארועים, וביכולתינו לסייע בצורה משמעותית לזוג ולהורים ולשאר המשפחה. הרווח שלנו הוא א' עזרה בהקמת בית נאמן נוסף בישראל ב' הרווח הכספי שלנו מגיע אלינו דרך בעלי האולמות. כיוון שכח הקניה שלנו הוא גדול {הרבה זוגות מתחתנים דרכינו} על כן בעלי האולמות מתחייבים להוזיל את עלות המנה עבור הזוג. עד כא הסבר מתומצת. אנו ממליצים לכם להגיע לפגישת ייעוץ חינם.

ולסלול לכם דרך קלה ונוחה אל החתונה בע"ה.

רוצים שנחזור אליכם?